Listopad 2009

Soutěž o nejkrásnější,nejchytrější a nejzajímavější Siminku 1

12. listopadu 2009 v 19:07 | *Renatka* |  Soutěže
Ahooooj,
takže už přímo ohledně té soutěžě.!!! Přihlaste se sem všichni do 25.listopadu do komentářů. Ale pište do komentářů jenom ti kdo chcou do té soutěže! Různý reklamy a pozdravy a vzkazy ne! Jen případný otázky ohledně soutěže :) Papa

Soutěž o nejkrásnější,nejchytrější a nejzajímavější Siminku

11. listopadu 2009 v 16:51 | *Renatka* |  Soutěže
Ahoj. Chci Vám říct pár informací ohledně té soutěžě. Bude to soutěž o nějkrásnější,nejzajimávější a nejchytřejší Siminku. Každý kdo má svou Siminku ve hře tak ať ji pošle mi na mail: renataaa.dybova@seznam.cz a musí být o ní nějaký inofrmace(jméno,přítel,případně děti jestli má). A poté k tomu 3 fotky: 1) ve slavnostním oblečení, 2) fotku při nějkáé aktivitě(např.rybaření,vaření,zahradničení,...) a 3) v oblečení do práce(v uniformě). Takže se všichni hlaste mi na email ale i do komentářů. A tato soutěž bude končit 25.listopadu kde budu mít všechny Siminky a my majitelky blogu vybere nejlepších 5 Siminek a dáme je tady na blog a budete moct hlasovat která se Vám nejvíc líbí. 3 výherkyně budou odměněny. Takže hlaste se ať máme co nejvíc krásných a zajímavých Siminek.

S láskou *Renatka*

The Sims 3 - obrázky

11. listopadu 2009 v 16:44 | *Renatka*
The Sims 3 obrázek 1The Sims 3 obrázek 2
The Sims 3 obrázek 3The Sims 3 obrázek 4
Tady jsou výše slibované obrázy z The Sims 3. Poté zase něco přidám =)

Nová spolumajitelka

11. listopadu 2009 v 16:36 | *Renatka* |  Aktuální dění na blogu,novinky
Ahoj,
chtěla bych se Vám představit jako nová spolumajitelka blogu společně s holkama. Jsem ráda že tady můžu taky přidávat nějaký články a takový. Nejdřív Vám dneska přidám nějaký nový fotky z The Sims 3. A časem bude i nějakej ten komix. Co říkáte? :) A taky chci udělat soutěž o nejkrásnější maminku s dítětem. takže pište do komentářu kdo má zájem a pak se domluvíme jak poslat ty obrázky :)

minipovídka-Sestry

6. listopadu 2009 v 16:10 | katka |  Sestry
Ahoj jmenuji se Mia je mi 10 let a bydlím s maminkou v Krasohlídkově.Mamka říka že někde ve světě mam sestru a tatínka,ale když se zeptám kde tak mi neodpoví.A také říká že jeli na dlouhý výlet.ale já už nejsem malá hloupá holčička a vím že se s tatínkem pohádali.

Chtěla bych sestru strašně vidět i tátu ale jak?Ani telefon na ni nemam .Nevím v jakém městě žije a jak se jmenuje.

Jednou když šla mamka na nákup a nechala mě samotnou doma tak sem začala prohledávat pokoje.V obýváku pod křeslem jsem našla tři simoleony a v šuplíku pár bonbonů.

Maminka byla pryč nějak dlouho tak jsem využila přílažitosti a vklouzka jsem do jejího pokoje.Hned sem si všimla pohozené knížečky na nočním stolku.Sedla jsem si a četla.Hned po první větě jsem poznala že je to její deníček.Tady píše jak byla s tatínkem u moře.A tady jak jsem si hrála s Karolínkou.To bude určo moje sestra.Jak jsem tak listovala slyšela jsem zámek.Mamka se vrátila!

Naštěstí je muj pokoj hned vedle takže jsem jen rychle přeběhla přes chodbu a četla dál.Po chvíli jsem narazila na tuhle větu-Martin si vzal Karolínu k sobě do Vysněné lhoty.Aha tak do Vysněné lhoty.Vždyť je to sousední město s maminkou tam jezdíme do parku.

Když se mamka sprchovala dala jsem její deník zpátky na místo.

-------POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ---------

Rychlovka

6. listopadu 2009 v 15:00 | katka |  Soutěže
1)ahoj
2)jak se máš
3)hlásneš mi?je to nahoře pod designem(podpořte mě),napiš kolikátý jsi mi dal/a hlas.
4)jste rádi že je víkend?
5)co bys chtěl/a na diplomek?
6)zase se tu někdy zastav ahoj

BERU PRVNÍCH 5!

Ceny-soutěž o nej komix

2. listopadu 2009 v 17:31 | katka |  Soutěže
Ceny za soutěž v c.č.

info

1. listopadu 2009 v 18:02 | katka |  Aktuální dění na blogu,novinky
Ahoj tak tu máme nový design,který vytvořila Lowiska-moc děkuju.Ja jsem měla hotoví dess,ale nevycházeli my rozměry na blog.Tak mě Lowiska nabídla,že ho předělá,aby šel dát na blog.Příště bude design ode mě snad se mi to už povede.

Další věc:Chtěla jsem se vás zeptat.Líbí se vám více to černé písmo v menu a nebo mam udělat ikonky jako je blog?Pište do komentářů a podle toho to změním.

A sb do menu dneska už neztihnu možná zejtra tak se nedivte že tam nejste.

Díky vaše webmis KATKA